Vrijwillige voorlezers gezocht!

De VoorleesExpress gaat starten in Zwammerdam! We kunnen je hulp daarom goed gebruiken!

Houd je van voorlezen en heb je een uur per week tijd over?
Word dan Voorlezer bij de VoorleesExpress.

Als voorlezer lees je wekelijks een uur voor aan kinderen die opgroeien in een laag-taalvaardige omgeving. Je komt twintig keer bij het gezin thuis, op een vaste dag en tijd. Als voorlezer laat je ouders en kinderen kennis maken met interactief voorlezen, boeken en verhalen. Samen met het gezin kijk je hoe het voorlezen het beste past in hun thuissituatie. Je wordt daarbij begeleid door een coördinator.

Meer weten of aanmelden?
Neem contact op met de projectleider:
Tineke Knoester
tel: 06-10068678
rijnenvenen@voorleesexpress.nl

De VoorleesExpress wordt uitgevoerd door de Bibliotheek Rijn en Venen.

Bekijk de “Flyer werving vrijwilligers”