Preekrooster 2018

Datum Tijd Predikant Bijzonderheden
7-jan 10.00 uur p.i.o. mevr. E. Klok, Gouda Koffiedrinken
14-jan 10.00 uur Rob Favier Dienst Commissie bijzondere diensten/ Koffiedrinken
21-jan 10.00 uur Ds. A.F. de Oude, legerpredikant
28-jan 10.00 uur Ds A. Mak, “radio Bloemendaal”
4-feb 10.00 uur Nog niet bekend Viering Heilig Avondmaal
11-feb 10.00 uur Dhr J.P. Molenaar kerk en schooldienst/ Koffiedrinken
18-feb 10.00 uur Ds. T. Zoutman, Den Haag 1e zondag 40dagentijd
25-feb 10.00 uur p.i.o. A. Noordijk, Amsterdam 2e zondag 40dagentijd
4-mrt 10.00 uur Nog niet bekend 3e zondag 40dagentijd
11-mrt 10.00 uur Ds. L. Webbink, Bodegraven 4e zondag 40dagentijd/ Koffiedrinken
14-mrt 19.30 uur p.i.o. P. Ravensbergen, Valkenburg Biddag
18-mrt 10.00 uur Ds. R. Visser, Rhenen 5e zondag 40dagentijd
25-mrt 10.00 uur Ds. L. Oosterom, Sleeuwijk 6e zondag 40dagentijd
29-mrt 19.30 uur Ds. T. Wegman, Zeist Witte donderdag, viering Heilig Avondmaal
30-mrt 19.30 uur Ds. A.F. de Oude, legerpredikant Goede vrijdag
31-mrt 21.00 uur Ds. J. Hulzebosch, Alphen aan den Rijn Paaswake
1-apr 10.00 uur Ds A. Roodenburg, Apeldoorn Pasen
8-apr 10.00 uur Ds. S. Alblas, De Lier
15-apr 10.00 uur Ds A. Verburg, Oegstgeest Slot winterwerk dienst met de catechesanten
22-apr 10.00 uur p.i.o. A. Noordijk, Amsterdam Dienst Commissie bijzondere diensten/ Koffiedrinken
29-apr 10.00 uur Ds. C. Burger, Kamerik
6-mei 09.30 uur Nog niet bekend Koffiedrinken
10-mei 09.30 uur Drs A. Bor, Valkenburg ZH Hemelvaart
13-mei 09.30 uur Ds. P. Wilschut, Alphen aan den Rijn
20-mei 09.30 uur Ds. A.F. de Oude, legerpredikant Pinksteren
27-mei 09.30 uur p.i.o. A. Noordijk, Amsterdam
3-jun 09.30 uur Ds A. Roodenburg, Apeldoorn
10-jun 09.30 uur p.i.o. A. Noordijk, Amsterdam Koffiedrinken
17-jun 09.30 uur Nog niet bekend
24-jun 09.30 uur Ds. B. Tack, Bodegraven Viering Heilig Avondmaal
1-jul 09.30 uur Nog niet bekend
8-jul 09.30 uur Ds M. Hofman, Bunnik
15-jul 09.30 uur Ds G. Kerssen, Heerewaarden Koffiedrinken
22-jul 09.30 uur p.i.o. mevr. M. Jochemsen, Utrecht
29-jul 09.30 uur Ds. M. Hameete, Leiden
5-aug 09.30 uur Dhr J.P. Karstens, Leiden
12-aug 09.30 uur Ds E. Snaterse
19-aug 09.30 uur Ds H. van Veen, Bodegraven
26-aug 09.30 uur Dhr J.P. Karstens, Leiden
2-sep 09.30 uur Ds T. Schutte, Ede
9-sep 09.30 uur Ds. A.F. de Oude, legerpredikant
16-sep 09.30 uur J.P. Molenaar Start Winterwerk/ Koffiedrinken
23-sep 09.30 uur Ds. W.A.M. Kelder, Voorschoten
30-sep 09.30 uur Ds E. van Schie-Hofman, Gouda Viering Heilig Avondmaal
7-okt 10.00 uur p.i.o. mevr. E. Klok, Gouda Israƫlzondag
14-okt 10.00 uur Leo Ds. L. Webbink, Bodegraven Dienst Commissie bijzondere diensten/ Koffiedrinken
21-okt 10.00 uur Nog niet bekend
28-okt 10.00 uur Nog niet bekend
4-nov 10.00 uur Ds. M. Hameete, Leiden Zendings zondag
7-nov 19.30 uur p.i.o. P. Ravensbergen, Valkenburg Dankdag
11-nov 10.00 uur p.i.o. A. Noordijk, Amsterdam
18-nov 10.00 uur Nog niet bekend Viering Heilig Avondmaal
25-nov 10.00 uur Ds. H. van Veen, Bodegraven Laatste zondag kerkelijk jaar/ Koffiedrinken
2-dec 10.00 uur Ds. T. Zoutman, Den Haag 1e Advent
9-dec 10.00 uur Nog niet bekend 2e Advent
16-dec 10.00 uur p.i.o. A. Noordijk, Amsterdam 3e Advent
23-dec 10.00 uur Ds. P. Wilschut, Alphen aan den Rijn 4e Advent
24-dec N.T.B Dienst Commissie bijzondere diensten Dienst Commissie bijzondere diensten
25-dec 10.00 uur Nog niet bekend 1e Kerstdag
30-dec 10.00 uur Ds. T. Schutte, Ede
31-dec 18.30 uur Dienst in het teken van Oudejaarsdag