Preekrooster 2020

 

Datum Tijd Predikant Bijzonderheden
05 jan 10.00 uur Ds. J.M. Post Bevestiging ambsdragers
12 jan 10.00 uur Ds. E. Klok, Gouda
19 jan 10.00 uur Ds. G. van Velzen, De Lier
26 jan 10.00 uur Ds. J.M. Post Kerk en schooldienst
02 feb 10.00 uur Ds. H. van Veen, Bodegraven Viering Heilig Avondmaal
09 feb 11.00 uur n.v.t. Kliederkerk 1
16 feb 10.00 uur Ds. T. Zoutman, Den Haag
23 feb 10.00 uur Ds. J.M. Post Dienst Commissie bijzondere diensten
26 feb 20.00 uur Ds. J.M. Post Vespers Aswoensdag m.m.v. Vivit
01 mrt 10.00 uur Ds. J.M. Post 1e zondag 40dagentijd
08 mrt 10.00 uur Ds. L. Webbink, Bodegraven 2e zondag 40dagentijd
11 mrt 19.30 uur Ds. J. Schelling, Woerden Biddag
15 mrt Geen dienst i.v.m. coronavirus
22 mrt Geen dienst i.v.m. coronavirus
29 mrt Geen dienst i.v.m. coronavirus
05 apr 10.00 uur Ds. J. Werkman, Zwammerdam 6e zondag 40dagentijd
09 apr 19.30 uur Ds. J.M. Post Witte donderdag, viering Heilig Avondmaal
10 apr 19.30 uur Ds. J.M. Post Goede vrijdag
11 apr 21.00 uur Ds. J.M. Post Stille zaterdag + Paaswake
12 apr 10.00 uur Ds. J.M. Post Pasen / Belijdenis
19 apr 10.00 uur Ds. Aart Mak
26 apr 10.00 uur Ds. J.M. Post Koningsdag/ jostiband / top2000/park
03 mei 9.30 uur Ds. J.M. Post Dovendienst m.m.v. Vivit
10 mei 9.30 uur Dhr. N. Noorland, Nieuwerbrug a/d Rijn
17 mei 9.30 uur Dienst Commissie bijzondere diensten Dienst Commissie bijzondere diensten
21 mei 9.30 uur Ds. J.M. Post Hemelvaart
24 mei 9.30 uur Ds. A. de Oude, Loosdrecht
31 mei 9.30 uur Ds. J.M. Post Pinksteren / Ensemble
07 jun 9.30 uur Ds. L. Oosterom, Sleeuwijk Tevens dienst aan het meer
14 jun 9.30 uur Ds. J.M. Post
21 jun 9.30 uur Ds. J.M. Post Viering Heilig Avondmaal
28 jun 9.30 uur mevr. E. Snaterse
05 jul 11.00 uur Ds. J.M. Post Kliederkerk 2 / Overstapdienst
12 jul 9.30 uur n.n.b.
19 jul 9.30 uur n.n.b.
26 jul 9.30 uur Ds. M. Hameete, Renswoude
02 aug 9.30 uur n.n.b.
09 aug 9.30 uur mevr. E. Snaterse
16 aug 9.30 uur Ds. J.M. Post
23 aug 9.30 uur Ds. E. Versloot, Mijdrecht
30 aug 9.30 uur mevr. E. Deuzeman
06 sep 9.30 uur Ds. R. Schep, Capelle a/d Ijssel
13 sep 9.30 uur Ds. J.M. Post
20 sep 9.30 uur Ds. J.M. Post Start Winterwerk
27 sep 9.30 uur Ds. J. Hulzebosch, Alphen a/d Rijn Viering Heilig Avondmaal
04 okt 10.00 uur Ds. B. Tack, Bodegraven Israƫlzondag
11 okt 11.00 uur n.n.b. Dienst Commissie bijzondere diensten
18 okt 10.00 uur Ds. P. Wilschut, Alphen a/d Rijn
25 okt 11.00 uur n.v.t. Kliederkerk 3
01 nov 10.00 uur Ds. E. van Schie, Gouda Zendingszondag m.m.v. Vivit
04 nov 19.30 uur Ds. J.M. Post Dankdag
08 nov 10.00 uur Ds. A. Verburg, Oegstgeest
15 nov 10.00 uur Ds. J.M. Post Viering Heilig Avondmaal
22 nov 10.00 uur Ds. J.M. Post Laatste zondag kerkelijk jaar
29 nov 10.00 uur Ds. J.M. Post 1e Advent / jeugddienst
06 dec 10.00 uur Ds. J. Werkman, Zwammerdam 2e Advent
13 dec 10.00 uur Ds. A. de Oude, Loosdrecht 3e Advent
20 dec 10.00 uur Ds. M. Hameete, Renswoude 4e Advent
24 dec N.T.B. Dienst Commissie bijzondere diensten
25 dec 10.00 uur Ds. J.M. Post 1e Kerstdag / KND
27 dec 10.00 uur Ds. J.M. Post
31 dec 18.30 uur Dienst in het teken van Oudjaar